Cirkulācijas sūknis 25-60/130EL 112134, IBO BETA
  • Pieejamība: Pieejams 2 - 4 dienu laikā
  • Artikuls: 7928045
  • SKU: 112134
Tehniskais apraksts
Tehniskie dati
  • Darbības režīmu skaits: 8
  • Maks. pacēlums: 6.0 m
  • Ražība: 55.0 l/min
  • Jauda: 45 W
  • Barošana: 1~230 V
  • Aizsardzības klase: IP44
  • Izolācijas klase: F
  • Sūknējamā šķidruma temperatūra: +2°C līdz +110°C
  • Maks. sistēmas spiediens: 1 MPa
  • Trokšņa līmenis: 43 dB(A)
  • Apkārtējās vides temperatūra: 0°C līdz +40°C
  • Maks. relatīvais mitrums: ≤95%
  • EMC: EN61000-6-1; EN61000-6-3
Konstrukcija
Funkcijas
  • 8 darbības režīmi
  • ECO režīms (proporcionālā spiediena regulācija)
  • PP1 / PP2 – proporcionālais spiediens
  • CP1 / CP2 – konstants spiediens
  • I / II / III – konstants ātrums
  • Automātiska pielāgošanās sistēmai
Izmēri un svars
  • Attālums starp pieslēgumiem: 130 mm
  • Pieslēguma diametrs: 1¼" x 1"
  • Izmēri (G/A/P): 98 / 180 / 169 mm