Cirkulācijas sūknis 15-60/130BR, IBO OHI
  • Pieejamība: Pieejams 2 - 4 dienu laikā
  • Artikuls: 7928033
  • SKU: 112128
Tehniskais apraksts
Tehniskie dati
  • Darbības režīmu skaits: 3
  • Maks. pacelšanas augstums: 5.1 m
  • Maks. ražība: 55 l/min
  • Motora jauda: 46 / 63 / 93 W
  • Pieslēgums: 1" / ¾"
  • Montāžas attālums: 130 mm
  • Barošana: 1~230 V / 50 Hz
  • Izolācijas klase: F
  • Aizsardzības klase: IP44
  • Šķidruma temperatūra: no +2°C līdz +95°C
Konstrukcija
Īpašības
  • Īpaši klusa darbība
  • Vienkārša ekspluatācija
  • 3 ātrumu regulēšana
  • Garantijas un pēcgarantijas serviss
  • 24 mēnešu garantija
  • Ražots Polijā
Izmēri un svars
  • Izmēri (G × A × P): 135 × 130 × 129 mm