Cirkulācijas sūknis 25-40/180EL 112101, IBO BETA2
  • Pieejamība: Pieejams 2 - 4 dienu laikā
  • Artikuls: 7928026
  • SKU: 112119
Tehniskais apraksts
Tehniskie dati
  • Darbības režīmu skaits: 8
  • Pieslēgumu attālums: 180 mm
  • Pieslēguma diametrs: 1½" / 1"
  • Maks. pacēlums: 4.0 m
  • Maks. plūsma: 48.0 l/min
  • Jauda: 22 W
  • Barošana: 1~230 V
  • Izolācijas klase: F
  • Aizsardzības klase: IP44
  • Šķidruma temperatūra: 2°C līdz 110°C
  • Maks. spiediens: 1 MPa
  • Trokšņa līmenis: 43 dB(A)
  • Apkārtējā temperatūra: 0°C līdz +40°C
  • Mitrums: ≤ 95%
  • EMC: EN61000-6-1; EN61000-6-3
  • Minimālais ieplūdes spiediens:
    • ≤85°C: 0.005 MPa
    • ≤90°C: 0.028 MPa
    • ≤110°C: 0.100 MPa
Konstrukcija
Funkcijas
  • 8 darbības režīmi
  • ECO režīms (rūpnīcas iestatījums)
  • Proporcionālā spiediena režīmi (PP1, PP2)
  • Pastāvīgā spiediena režīmi (CP1, CP2)
  • Pastāvīga ātruma režīmi (I, II, III)
  • Zems EEI ≤ 0.23
  • Samazināts enerģijas patēriņš
Izmēri un svars
  • Izmēri: 98 × 180 × 169 mm