Cirkulācijas sūknis 25-40/180EL 112108, OHI PRO
  • Pieejamība: Pieejams 2 - 4 dienu laikā
  • Artikuls: 7928024
  • SKU: 112108
Tehniskais apraksts
Tehniskie dati
  • Darbības režīmi: 3
  • Režīmi:
    • I: H 2.4 m / Q 27 l/min / 38 W
    • II: H 3.4 m / Q 43 l/min / 53 W
    • III: H 3.9 m / Q 54 l/min / 71 W
  • Maks. pacēlums: 3.9 m
  • Maks. plūsma: 54 l/min
  • Motora jauda: 71 W
  • Izolācijas klase: F
  • Aizsardzības klase: IP44
  • Šķidruma temperatūra: +2°C līdz +95°C
Konstrukcija
Funkcijas
  • Klusa darbība
  • Vienkārša lietošana
  • Augstākās kvalitātes materiāli
  • Komplektā skrūvsavienojumi un kabelis ar kontaktdakšu
  • Garantijas un pēcgarantijas serviss
  • 36 mēnešu garantija
Izmēri un svars
  • Izmēri (G×A×P): 125 × 180 × 137 mm
  • Svars: 2.4 kg
  • Pieslēgumu attālums: 180 mm
  • Pieslēguma diametrs: 1½" / 1" / 1"